Penis Kalınlaştırma

Yağ Enjeksiyonu, Penis Dolgusu

PENİS KALINLAŞTIRMA , YAĞ ENJEKSİYONU PENİS DOLGUSU NEDİR?

Penis yağ enjeksiyonu; “penis kalınlaştırma veya penis dolgusu” olarak da bilinir. Penis kalınlaştırmak isteyen kişiler penis enjeksiyonu işlemine başvururlar. Bu işlem kimyasal hazır dolgular ile penis bölgesinin deri altına enjekte edilir. Bu sayede penis bölgesinde kalınlaşma olur.

Ayrıca hastanın kendi yağından biraz yağ alınarak da penis dokusuna enjekte dilerek kalınlaştırma işlemi sağlanabilir. Penis kalınlaştırma isteyen hastalarda yağ enjeksiyonu işleminde aynı zamanda penis boyunda da bir uzama işlemi gerçekleşir.

Kalınlaştırma işlemi yapılırken herhangi bir sınır yoktur. Ama penis estetik açıda penisin uzunluğuna göre kalınlık yapılması gerekir. Penisin ideal kalınlığı 4 cm olarak belirlenir. Penis büyütme ameliyatlarında ise en fazla 2.5 cm’ lik bir büyütme sağlanabilir.

Penisin kalınlık ve uzunluğundan memnun olmayan kişiler “penis yağ enjeksiyonu” işlemine başvururlar. Böylece estetik açıdan istedikleri görünüme kavuşurlar. Penis bölgesine yapılan tüm işlemler hastane ortamında yapılmalıdır. Bu işlemi uzman bir kişinin yapması gerekir. Bölge hassa s olduğu için zarar görmemesi gerekir. Penis enjeksiyonu genel anestezi ile yapılmalıdır. Penis yağ enjeksiyonu işlemi penis kalınlaştırma işlemi demektir.

Ameliyat sedasyon anestezi tekniği ile gerçekleştirilir. Vücuttan alınan veya yapay dolgular ile penise kalınlık verilir. Enjekte yapılan yağların bir kısmı eriyecektir. Bu tür ihtimalleri göz önüne alınarak, fazla enjeksiyon uygulanır. Bu sayede istenen kalınlığa kolaylıkla ulaşılmış olur.

AMELİYAT SÜRECİ

Penise yağ enjeksiyonu işlemlerinde lokal anestezi işlem yapılır. Bu işlem sırasında hastanın durumuna bağlı olarak genel anestezi yöntemi de kullanılabilir. Anestezi sayesinde ağrı ya da acı hissetmezsiniz. İşlem sonrasında peniste bir his kaybı yaşanmaz. İşlem sırasında penisteki yağ doku alınır ve tekrar penise enjekte edilir. Böylece penis bölgesinde istediğiniz kalınlaştırma sonuçlarını alabilirsiniz.

Penis yağ enjeksiyonu işlemi birçok sağlık kuruluşunda başarıyla yapılan estetik müdahaleler arasında yer almaktadır.  Sizler de istediğiniz kalınlaştırma işlemini son derece başarılı bir yöntem olan yağ enjeksiyonu yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Yağ enjeksiyonu yönteminde penis büyütme işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Aktarımı yapılan yağın 6 ay içinde yarıya yakını kalıcı oluyor.  Operasyondan sonra tekrar bir müdahaleye gerek kalmadan istediğiniz sonucu alabilirsiniz.  Aşırı yağ enjeksiyonu yapılırsa istenen sonuç alınmaz.  Bu yüzden enjekte edilecek yağ miktarı hekiminizin muayenesi ve tavsiyeleriyle belirlenmelidir.

AMELİYAT SONRASI

Penis kalınlaştırma ameliyatından sonrasında  ağrı yağların alındığı karın ya da popo bölgesinde hissedilir. Penis bölgesi büyüyen bir bölge olduğu için ameliyat esnasında penis sargı beziyle sarılır. Bu sargı 4-5 gün sonra açılır. Ameliyat sonrasında şişlik ve gerginlik hissedilebilir.  Penis kalınlaştırma ameliyatından sonra hafif ağrıların ve şişliklerin olması oldukça normaldir. Verdiğimiz hafif ağrı kesicilerle ağrılar en az indirilir. Pansuman ve doktor kontrol sürecine özen gösterildiği takdirde iyileşme süreci daha hızlı bir hal alacaktır. Ameliyattan sonra beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmemesi gerekir. Doktorun önerdiği veya vermiş olduğu listeye dikkat edilmesinde fayda vardır. Bu süreç içerisinde sindirilmesi kolay olmayan besinler tüketilmemelidir.

Ameliyat sonrasında kısa bir süre de olsa sigara, alkol ve kafeinli ürünlerden uzak durulması gerekir. Ameliyat sonrasında gündelik yaşama kolaylıkla adapte olunabilir

Doktorun isteğine göre, kişi hastanede kalabilir. Eğer farklı bir komplikasyon oluşmazsa hastanede kalmasını gerektirecek bir durum yoktur. Ameliyattan sonra bölgede herhangi bir iz kalmaz.

 • Birey söylemediği sürece anlaşılır bir durum olmaz.
 • Penis estetiği işleminden sonra bölge his veya haz kaybı bir durum olmaz.
 • Öncesinde nasıl hissediliyorsa, ameliyattan sonra da o şekilde devam edilir.
 • Aynı şekilde penis bölgesinde olan boşalmayla alakalı bir durum söz konusu olmaz.
 • Penis yağ enjeksiyonu ile penis de kalıcı kalınlaşma işlemi sağlanır.

NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Penis yağ enjeksiyonu işlemlerinden sonra dikkat edilmesi gereken bir dizi durum vardır. Bu hususları doktorunuz sizinle paylaşır. Penis yağ enjeksiyonu sonrasında şu durumlara dikkat etmelisiniz;

 • Duş Alma

Penis yağ enjeksiyonu sonrasında ilk 10 gün duş almamalısınız. Penis bölgeniz 5 gün kadar sargılı olacağı için bu bölgeyi su ile temas ettirmeyin. Duş alma zamanı hakkında doktor tavsiyelerine uymalısınız. Ayrıca duş sırasında penis bölgesini sıcak ve soğuk sudan uzak tutun.

 • Cinsel İlişki

Penise yağ enjeksiyonu sonrasında cinsel ilişki en az 4 hafta sakıncalıdır. Cinsel ilişki penise zarar vereceği için doktor kontrolleri sonrasında başlamanız gerekiyor.

 • Uçakla Seyahat

Yağ enjeksiyonu işlemi sonrasında 1 hafta uçak seyahatinden kaçının. 5 gün sonunda sargılarınız alındığı anda hareket kabiliyetinizi kazanabilirsiniz. Seyahat için en az 1 hafta beklemeli ve doktorunuzun tavsiyelerine uymalısınız.

 • Otomobil Kullanımı

Sargılarınız alındıktan sonra hareket etmeye başladığınız için araç kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak araç kullanmak için en az 1 hafta beklemeniz öneriliyor. Refleksler sebebiyle ağrı oluşabileceğinden araç kullanımını doktor tavsiyesiyle gerçekleştirin.

 • Dikişler

Penis yağ enjeksiyonu sonrasında sargılarınız 5 gün kalacak ve sonra doktorunuz tarafından alınacaktır.  Bu süreçte dikişleriniz de alınacaktır. Bölgede hijyeni sağlamazsanız enfeksiyon görülebilir.

 • İlaç Kullanımı

Penise yağ enjeksiyonu sonrasında ağrı göreceksiniz. Ağrılar daha çok popo ve karında görülür. Doktorunuzun verdiği ağrı kesicileri kullanmalısınız. Başka ilaçlardan kaçının. Ayrıca enfeksiyon riskine karşı antibiyotik de verilebilir.

 • Buhar Banyosu

Bu operasyon sonrasında 10 gün kadar dinlenmelisiniz. Buhar banyosu gibi uygulamalardan sıcak olması sebebiyle bu süreç içinde uzak durun. İyileşme sürecini geciktirebilirsiniz.

 • Güneşlenme

Ameliyat sonrasında 10 gün boyunca güneşle temas etmeyin. Bedeniniz bu dönemde son derece hassastır. Bu yüzden bir süre güneşlenmeyin. Penis bölgesi daha hassas olduğundan operasyon sonrası doktorunuzun tavsiyesiyle güneşlenmeye başlayın.

 • Solaryum

Penis yağ enjeksiyonu sonrasında solaryum belli bir süre zararlı olacaktır. İyileşme sürecini olumsuz etkilememesi açısından 10 gün kadar solaryumdan uzak durun. Doktorunuz size doğru zamanı belirtecektir.

 • Spor ve Egzersiz

Penis yağ enjeksiyon tedavisi sonrasında en az 1 ay spor yapmayın. Doktorunuz durumunuza göre bu süreyi 2 aya çıkarabilir. Hafif sporlar için 2 haftalık bir dinlenme sonrasında onay alabilirsiniz. Ameliyattan sonra karın bölgesindeki ağrılar spor yapmanıza engel olabilir. Fitness yapacaklar da en az 2 hafta beklemelidir. Penis yağ enjeksiyonunun ardından yüzme için de 6 aylık tam iyileşme sürecini beklemeniz gerekiyor.

PENİS KALINLAŞTIRMA FİYATLARI?, YAĞ DOLGUSU FİYATLARI?

Türkiyede Penis Kalınlaştırma yağ enjeksiyonu fiyatları için doktorunuzdan net fiyat alabilirsiniz. İstanbuldaki Kliniğimize gelerek,  Doktorunuz işlem öncesinde bazı tetkikler yapacak ve yol haritasını belirleyecektir. Penis yağ enjeksiyonuyla birlikte ek işlemler yapılmasına karar verilirse fiyat daha yüksek olabilir. Ayrıca doktorunuzun tecrübesi ve sağlık kuruluşunun fiyat politikası da belirleyicidir. Penis yağ enjeksiyonu fiyatları için en doğru yaklaşım hekiminizden fiyat almak olacaktır.

İstanbul Penis Kalınlaştırma, Türkiye Penis Kalınlaştırma Fiyatları

Online Randevu Asistanı

(0532) 352 0735 numaralı telefondan bizi arayın veya randevu formunu doldurun...